Turistická mapa


Turistická mapa je online interaktivní aplikace pro telefony, tablety i počítače, která pomáhá turistům prozkoumávat okolí.

Zjistit o co jde

K čemu aplikace slouží?


Vlastníte penzion, restauraci, či jiné ubytovací zařízení a rádi byste svým zákazníkům poskytli možnost navštívit v okolí zajímé místa, památky či něco dalšího?

Jedete na výlet a dopředu jste si nenašli, co je v okolí zajímavého? Máte s sebou elektrokola a nevíte, které cesty jsou nejlepší, abyste se vyhnuli silnému provozu? Ujeli jste dlouhou vzdálenost a přemýšlíte, kde je možno si kola dobít?

Turistická mapa je aplikace, která v tomto směru udělá vše za vás. S její pomocí se v daném místě snadno zorientujete a naplánujete si cíle a trasy výletů.

Aplikace slouží nejen uživatelům elektrokol, elektroskútrů a elektrokoloběžek, ale i pěším turistům. Můžou si vybrat z připravených tras podle způsobu dopravy. Lze si také vybrat ze seznamu zajímavých míst to, které chcete navštívit, a aplikace vám následně nabídne trasy, které vás tam dovedou. Turistická mapa slouží i jako turistický průvodce.

Na vše se můžete podívat už doma, než vyrazíte, ale ještě lepší je využívat aplikaci na svém mobilním zařízení přímo v terénu. To lokalizuje vaši aktuální polohu a zobrazuje ji přímo v mapě, nemůžete tedy zabloudit. Navíc máte svého průvodce stále u sebe a pohodlně si pustíte třeba videoukázku přímo na daném místě jedním kliknutím a bez hledání.

Tuto aplikaci mohou využít i Informační centra, města, půjčovny kol nebo třeba hotely. Aplikaci si mohou snadno upravit a navrhnout trasy a místa ve svém okolí, tak aby uspokojily potřeby svých klientů.

Pojďte si to také vyzkoušet!


Nemusíte nic instalovat, jednoduše aplikaci otevřete v prohlížeči a používáte. Funguje to na telefonech, tabletech i počítačích.

Vyzkoušet aplikaci

Příklady obsažených míst


Památky

Hrady, zámky, mosty, baziliky nebo třeba radnice.

Restaurace

Cukrárny, restourace a také pivovary.

Kultura

Galerie, akce a festivaly.

Trasy

Připravené individuálně pro auta, cyklo i pěší.

Neváhejte nás kontaktovat!

Vlastníte penzion, restauraci, či jiné ubytovací zařízení a rádi byste svým zákazníkům poskytli možnost navštívit v okolí zajímé místa, památky či něco dalšího?

Chcete s námi navázat spolupráci?


Máte zájem aby se vaše místo či firma objevila na mapě? Nebo chcete vytvořit celý nový miniregion pro vaše okolí? Neváhejte nás kontaktovat. Určitě se nějak domluvíme.