PŘÍBĚH VZNIKU

Když jsme před dvanácti lety s manželkou otevírali Penzion V Kapli, byly rezervační systémy na trhu pro menší ubytovací kapacity zastoupeny papírovými sešity, v lepších případech jednoduchými excelovskými tabulkami. Nebo jsme pak měli možnost používat hodně složité verze rezervačních systémů velkých hotelů, které byli pro malý penzion nevyužitelné.

Proto jsem se rozhodl, že navrhnu on-line rezervační systém přímo šitý pro potřeby menších a středně velkých ubytovacích kapacit. Systém, který bude jednoduchý a na ovládání intuitivní. Systém, který přesto bude komplexní z hlediska potřeb rezervace nejenom pro náš penzion.

A TAK VZNIKL ONORE.

Při jeho vývoji jsme postupovali obráceně. Ne tak, že si sedl programátor a naprogramoval systém, který umí skoro i umývat schody. Na základě našich potřeb, zkušeností a postřehů z denního provozu jsme postupně naprogramovali jednotlivé funkce, které byly opravdu zapotřebí. Logicky a hlavně jednoduše.

Dopilovali jsme ho přímo na míru sobě a následně našim klientům. Letos jsme jej jako reakci na současné potřeby trhu rozšířili o Modul Fakturace pro vystavování dokladů. Už teď, v předstihu, řešíme modul Elektronické evidence tržeb, aby byl přechod na EET pro nás a naše klienty od 1.12.2016 plynulý a bezproblémový.

V našem československém ONORE týmu jsou samí šikovní, mladí lidé, kteří se vám budou rádi věnovat. Zkuste je oslovit a uvidíte sami.

Upřímně věřím, že v ONORE najdete své využití a že splní veškeré nároky vaší ubytovací kapacity.

KOMPLEXNOST, PŘEHLEDNOST, INTUITIVNOST, SKVĚLÁ CENA A SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK. NA TOM SI BUDEME VŽDY ZAKLÁDAT.

Jan Hendrych

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com